KONST / Litografier / Färglitografi 13862104
nr 1386 2104
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 30x41cm, yttermått inklusive ram: 48x57cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:30:01
19/3 10:25:41
22 mar